DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Cargill Kierownik ds. BHP i Ochrony Środowiska in Słupca, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników, którzy wykorzystują nowe technologie, dynamiczne analizy i ponad 157 lat doświadczeń, aby łączyć rolników z rynkami, klientów z surowcami oraz ludzi i zwierzęta z żywnością, której potrzebują, aby prosperować.

OPIS STANOWISKA

Kierownik ds. BHP i Ochrony Środowiska dzięki wiedzy technicznej z zakresu bezpieczeństwa i ochrony środowiska będzie wdrażał i utrzymywał najwyższe standardy korporacyjne oraz te wynikające z wymogów prawnych zwłaszcza w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa procesowego. W tej roli będziesz zarządzać zespołem ds. bezpieczeństwa i ochrony środowiska i kierować rozwojem strategii wdrażania, a także wprowadzać i utrzymywać korporacyjne standardy zarządzania bezpieczeństwem i ochroną środowiska.

Oferta dotyczy zakładu Konspol Holding w Słupcy, przedstawiciela Cargill Protein Business w Polsce. Z uwagi na koordynację zespołu z kilku lokalizacji, planowane są również wyjazdy służbowe do drugiego zakładu w Nowym Sączu (1 tydzień/miesiąc).

Do tej roli przydzielone jest auto służbowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzanie 6 osobowym zespołem BHP i OŚ w 3 głównych lokalizacjach: Słupca, Gierłatowo i Nowy Sącz.

  • Ocena złożonych zagrożeń, możliwości i skutków dla środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa, korzystając ze swojej wiedzy na temat najlepszych praktyk branżowych, norm i przepisów oraz doradztwo w zakresie potencjalnych skutków dla interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Identyfikacja i wdrażanie zmian w celu wspierania ciągłego doskonalenia złożonych programów i procesów w zakresie środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa.

  • Zapewnienie przywództwa operacyjnego w procesach audytu, inspekcji i oceny ryzyka oraz odpowiednio je rozszerzyć.

  • Wsparcie lokalnego zespołu fabrycznego w zakresie wymogów BHP i OŚ, wdrażanych programów budujących wysoką kulturę BHP i OŚ.

  • Wdrażanie i utrzymywanie procesów zarządzania bezpieczeństwem podwykonawców pracujących na terenie firmy Cargill.

  • Nadzorowanie procesów i zdolności reagowania kryzysowego.

  • Przegląd i analiza wyników audytu wymagających szczegółowej interpretacji, aby potwierdzić, że przestrzegane są standardy korporacyjne, biznesowe i regulacyjne.

  • Przekazywanie pracownikom informacji na temat konkretnych problemów klientów i społeczności, związanych ze wszystkimi kwestiami dotyczącymi środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa oraz dostarczanie im informacji i narzędzi, których potrzebują, aby dokładnie reprezentować firmę Cargill w pokrewnych tematach.

  • Tworzenie, koordynacja i planowanie szkoleń związanych z kwestiami środowiska, BHP, praktykami i zagrożeniami, wykorzystywanymi do budowania świadomości wartości branżowych, strategii i wyników.

  • Współpraca z agencjami rządowymi i organami prawnymi oraz nawiązywanie/utrzymywanie pozytywnych relacji.

  • Kierowanie i rozwijanie zespołu, a także podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem talentami, zatrudnianiem, wydajnością i działaniami dyscyplinarnymi.

WYMAGANIA

  • Studia podyplomowe BHP lub studia z Ochrony Środowiska.

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku BHP, w tym min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

  • Bardzo dobra znajomość polskich wymogów prawnych dotyczących BHP i ochrony środowiska.

  • Ogólna znajomość zasad bezpieczeństwa procesowego i metod oceny.

  • Potwierdzone umiejętności zarządzania zagrożeniami i ryzykiem.

  • Zdolność i gotowość do rzucania wyzwań, a także umiejętność perswazji.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – praca w międzynarodowym środowisku.

  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel, Power Point).

  • Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • System My Benefit

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Służbowy samochód

CO OFERUJEMY

Zapewniamy pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci wzmocnić Twoje umiejętności i rozwinąć Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV już dziś:

Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Firma Cargill stara się być pracodawcą integracyjnym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej https://careers.cargill.com/diversity/